Září 2011

Rozhovor s oggy22

28. září 2011 v 9:39 | kitynka
Udělala jsem rozhovor s oggy22 :
Proč sis založil blog?
oggy22: založil jsem si blog jen proto, že jsem chtěl mít svoji vlastní webovou stranku o počitačich ,ale
pak z toho sešlo a chtěl jsem si udělat stranku, blog o počitačich, hudbě a dalšich tematech
Sbíráš něco?
oggy22: ano sbiram ,převažně to jsou časopisy o počitačich. Např. pc rady ,počitač pro každeho,hračky ze slizu jak vychazí u časopisu ABC, to je myslim vše .
Děkuji za rozhovor oggy22 Usmívající se

Littlest pet Shop

23. září 2011 v 15:28 | kitynka

Růža ..........................................Chrichn'a ...................................Mindy

Song na přání :-)

23. září 2011 v 15:03 | kitynka
Ahoj , odstartovaly dalši songy na přani. Napište mi co mate radi za pisničku a napište mi co čtete za knižku a ja 3 z vas vyberu a dam jeho pisničku na blog tak čus bus atobus .

Deník a upozorněni!

20. září 2011 v 11:02 | kitynka
Ahoj zase pišu ten svuj denik. Jo a upozorněni :napodzim odstartuju dalši songy na přání, takže se mate na co tešit Usmívající se Brzo nahraju nové fotky mých lps llitless pet shop a co bych tak jinak řekla, jo už vim, holky lenča a myška s blogem konči a jestli si tenhle članek čtou tak promne znamenali hodně a tohle kratoučke video je pro vas jinak čau.

Něco co se mi fakt líbí.

15. září 2011 v 16:28 | kitynka
Já vim, že tady pořád dávám samé videa, ale toto se mi fakt líbí.Usmívající se

Jak jsem se dneska měla- denik

9. září 2011 v 13:51 | kitynka
Nevěděla sem co psat a tak sem se protentokrat rozhodla napsat denik a tentokrat to je na téma :jaky byl dnes můj den. Ráno jsem vstala a šla jsem do školy. Dneska byla poprve angličtina, ze začátku sme se učili slova ,jako jsou :jak se jmenuješ- vot is jor nejm , maj nejm is -já se jmenuji.Píšu to jak se to řika a ne jak se to píše. Potom sme mněli prvouku no a ze začatku ,jak sem přišla do školy, učili sme se matematiku . Na češtinu sem tam nebyla, protože sme byli u pani doktorky ,jo a ještě něco, mněli sme mit noveho žaka ,ale jeho maminka se rozhodla že ho vrati na starou školu ,kde chodil předtím. Tak čaute a někdy přištěS vyplazeným jazykemMrkající

Videjko

2. září 2011 v 14:15 | kytinka