Leden 2012

Deník o blogu

30. ledna 2012 v 15:59 | kitynka
Dlouho jsem nepsala deník ,tak mně napadlo ho napsat těd. Uprostřed článku jsem vstala ze židle a podívám se z okna a sníh je fuč. Tak dneska jsem serfovala po blocích a dívám se ,Rekmar jeden bloger on ma nový desing , supr ,jo a u mně očekavejte new desing bud v létě ,nebo podle toho jakou budu mít náladu ,tak možná ho vytvořím i příští týden ,no uvidím jo a pokoušela jsem se udělat rozhovor s jedním blogerem na Alíku jmenem Week ,tak má přezdívku na Aliku, tak jsem mu to poslala do pošty, protože email nedávám, jen svým známým ,no a mi to ukaže že hráč neexistuje a přitom existuje, tak jsem vám sem nemohlá dát rozhovor, tak se omlouvám , ale prostě to nejde. Tak ja už asi jdu, to je vše tak baj baj u dalšího článku .

Karaoke písnička

28. ledna 2012 v 15:54 | kitynka
Tato písnička se tu jednou objevila, akorat v Horseland stylu a kdo ji nazpíval ? Selena Gomez a pravě tedka si ji můžete zazpívat vy v karaoke. Bude tam hrát jenom muzika a vy si právě můžete zazpívat podle textu s kamaradkami i sami doma. Tato karaoke písen' je z youtube, vyzkoušejte a řekněte názor do komentáře, děkuji moc tak dost řeči a jdeme na karaoke a jo ja jsem ji taky zkoušela zpivat Smějící se.

Sport

26. ledna 2012 v 17:23 | kitynka
Dnešní tema co napíšu bude sport. Sportem se lidi i živí ,třeba fotbalisti,nebo hokejisti. Sportovat se může jakkoliv a kdekoliv navenku, doma i na zahradě prostě všude a s čím vším se dá sportovat? S míčem ,tenisovou pálkou a taky běhaní, ježdění na kole... a mnoho dalších , třeba i při muzice se dá sportovat a představte si i u televize se dá sportovat. No a víte jak? Když třeba máte nějake šlapadlo blízko televize a máte u toho puštěnou telku a šlapete tak se můžete i tak dívat. Doporučuji každý den sportovat i vám, i vašim maminkám, i tatínkům, sestrám i bratrům .Neberte si to tak že bych vás do něčeho nutila, ale jenom doporučuji tak to by bylo vše ,tak zatím ahoj u dalšího článečku .

Smurf lakované nehty + video

24. ledna 2012 v 17:11 | kitynka
Tak jsem si surfovala po google a našla jsem fajn nalakované nehty se Smurf, takove taky chcu juuuu a dala jsem vám tady video jak si nalakovat nehty z Hello kitty ,tak čauky to byl jen krátký malilinkatý článek o lacích na nehty tak čau a kuk na video.


Sociální sítě dětské i dospělé

23. ledna 2012 v 18:40
Dnes v tomto dnešním článku se budeme bavit o socialních sítích ,prominte když některé vynechám, tak dost rěčí a jdeme na to.
První Alík .cz , Alík existoval jak už naši brachové a sestry byli malí, nejdřive jak se Alík zrodil vypadal trochu jinak než ted , třeba místo sekce internet má ted sekci vtipy, nemůžu vám ho moc popsat, protože jak byl jiný ,tak jsem byla malá.
2. Email,ten jak naši rodiče byli mladí ,tak už existoval.
3. Facebook, ten nemám a taky nikdy v mém dětství nechci .DAVEJTE SI POZOR, FACEBOOK MŮŽE BÝT TAKE NEBEZBEČNÝ !
4. Lide.cz, to neznám, tak vám ho nemůžu popsat a ani nevím,jestli ho někdy budu mít.
5 . Skype,na skype si můžete dopisovat se svýma známýma jestli si je přidáte do přátel.
Tak zatím ahoj u dalšího článku.

Počítače, telefony a budoucnost

19. ledna 2012 v 15:23 | kitynka
Tak tědka jsem si pro vás připravila článek na téma počitače, telefony a budoucnost .Tento název se vám může zdát poněkud divný a však ... naše babičky a dědové žili trochu jinak.V dávných dobách třeba nebyly taková auta jak těd' a ani třeba nebyly fot'áky takové dobré jako jsou ted' že a filmy neměly barvy byly černobílé a kdysik byla moderní hudba lidová a nebyla taková moc rychlá a dětské pisničky byly nejčastěji nazpívané dětmi. Tehdy lidé nevěděli co to jsou počitače, nooteboky a takove věci ,ale existovaly věci co jsou i tědka, napřiklad telefony, ale ted' jsou modernějši mobily s kamerou. Kdysi ani neexistovalo dvd ,asi se ptáte jak se děti a dospělí bavili ?Nu četli si a když občas v televizi byla nějaká ta pohadka, tak se dívali .Tak to by bylo asi všechno ,tak ahojky Mrkající.

Sníh padá sníh !

18. ledna 2012 v 14:55 | kitynka
No konečně napadl nějaký ten pořadný sníh ,včera jsem stavěla sněhuláka ,ale bohužel neměla jsem uhliky ani mrkev, tak oči mněl z malých klacíků a ruce taky z klacku. No dělala jsem anděličky, válela sudy na kopci, prostě typická zima ,jo a ještě jsem našla malé sněhuláčky ,ale uplně mini sněhuláčky na lavičce.Bílý krásný sníh tam včera byl ,dokonce jsem se i koulovala, ale dneska už to byla taková spíš břečka bláta než sníh, jinak prostě krásný bílý sníh jak v pohádce, asi už nemám co řict tak ahojky .

Howrse, hra pro milovníky koní

17. ledna 2012 v 16:58 | kitynka
Ahoj dnes si řekneme něco o hře jmenem Howrse .Howrse je hlavně hra pro milovniky koní, bohužel se koně nehýbou a nevidite co dělaji.Kůn' může take umřit když se o něho dlouho nestaráte a nedáváte mu jíst a tak ,ale nemusí to byt jen tím, muže to být i stářím, když se kůn' dožívá hodně let tak umře. Ale take jsou tam různé kouzelné přisady ,ale ty přisady získáváte za různé ukoly. Potom také můžete komunikovat přes Howrse s vašima známýma a admin hry Howrse je Ow opice, není to opravdová opice, ale jenom na obrázku zezačatku jak začináte hrát vám Ow radí, potom později už ne .Tak ahoj a více se dozvíte v následujícím videu .

Písnička

14. ledna 2012 v 11:29
Totiž víte ,nemám co dělat, tak jsem vám sem dala videjko, hm tak to je asi vše ,tak ahojky, no a tady je moc dojemné video Rozpačitý.

Lego

11. ledna 2012 v 17:46 | kitynka
Ahoj ,tentokrát jsem si pro vás připravila článek na téma lego. Lego se vyrábí v Dánsku , tedka jsou už ruzné druhy lega: lego city ,lego duplo a další co znám jsou lego ninjago a lego hirou factory .Lego nejenže má postavičky a dalši ,ale take má filmy ,kdo chodí na stránky www.lego.com , tak zná určitě díly lego ninjago a dalších lego postaviček. Nejsem si jistá jestli všechny se daji hledat na youtube .com ,já vám tady dam jeden díl lego ninjago ,omlouvám se ,že to nebude celé, ale je to rozdělené na díly ,ale abychom se nebavili jenom o filmech, dál sice moc o legu nevím, ale to snad nevadí, tak báj , dost rečí a tady je film a zatim ahoj.

Deník

8. ledna 2012 v 10:22 | kitynka
Ahoj píšu vám deník, ráno jsem vstala ,posnidala a sedla si k notebooku ,potom jsem notebook vypla a šla k počítači na kterém píšu tento článek. Dnes půjdem k babičce, pořád u nás nesněží, a co nevidím v televizi, na horách ukazují ,že sněží ,ja jsem se na to dívala na dvojce totiž ,jelikož se take nudím a nemám tu co psát, tak sem napsala ten deník Šlápnul vedle no tak nevím co tu dál psát .To by byl jenom takovej mini článek tak zatím ahoj he.

Konec soutěže

7. ledna 2012 v 15:35 | kitynka
Ahoj,dneska je sobota a je konec soutěže. Protože jsou jen dvě odpovědi a obě dvě zprávné,ale ani jedna nenapsala jakou chce písničku,tak jsem vybrala jednu společnou písničku já. Doufám ,že se bude líbit a děkuji za odpovědi. Tahle písnička je pro Jukniseonline:) a pro Awnee.

Tři králové

6. ledna 2012 v 14:18 | kitynka
Dneska jsou Tři králové jménem K + M + B My jsme ve škole taky byli tři králové, ja jsem byla Baltazar hihi černej ,byla jsem namalovaná speciální prstovou barvou a potom jsme šli a zpivali jsme po celé škole. Čepice jsme mněli vyrobene z papíru z výtvarné výchovy ,každý si tam napsal bud K, M nebo B a potom se šlo a zpívalo. Od některých jsme dostali sladkosti mnam Nevinný U psaní křídou na dveře jsme se střídali, no tak to by bylo asi vše o třech králích, tak zatím ahoj a tu mate hudbu trochu vic moderní verze tak čau zatím.

Simpsonovi

4. ledna 2012 v 15:14 | kitynka
Dnes jsem si pro vás připravila téma Simpsonovi. Simpsonovi jsou legračni žlutá rodinka .
Takže začneme.
1 Maggie -srandovní nemluvnátko, které občas tančí a zlobí, prostě malej rošták
2 Líza -všetečná dívenka, kterou někdy někdo neposlechne ,protože už je to nudí, ale někdy její rady jsou potřeba
3 Homer- tlustoch, který by pořád jedl koblihy a všechno co vidí
4 Bárt-uličník,který pořád něco vyvádí
5 Marge-starostlivá matka
Ted jsem vám vyjmenovala členy rodiny Simpsonových.

Tuto legrační rodinku vytvořil Matt Groening ,který už bohužel mezi náma není. Četla jsem, že nežije na jedné strance o Simpsonových. Naše rodinka Simpsonových se postupně zlepšovala ,ze začátku vypadali trochu jinak než ted.Je to můj oblíbený seriál a určitě i hodně dalších lidí.
Usmívající se

Soutěž

3. ledna 2012 v 15:51 | kitynka
Ahoj,když zodpovite na tyto otazky , vyhrajete bud video co budete chtit na můj blog, nebo článekkterý budete chtit ,abych napsala na svůj blog .Soutěž bude ukončena v sobotu.Takže pustme se na otazky:
Jak správně zní přezdívka známé zpěvačky:
a lady baga
b lady čaka
c lady gaga


Co maji rády holky:
a panenky
b autička
c nic jenom se
povalujou u
televizeKdo má svátek 24.prosince
a Jirka
b Adam a Eva
c David

Za lepším životem

2. ledna 2012 v 10:38 | kitynka
V tomto článku na téma týdne, vam napišu o tom ,jak za lepším životem. Takže první krok jak si života užívat:1. bud´te často venku a objevujte svět
2 .nesedte jenom u počitače, čtěte si a hrajte si
3.dalši rada jak si uživat života, tancujte, proživejte hudbu, tulte se k domácím zvířatům a běhejte po zahradě.
To vše vám doporučuji ,jo a ještě nebrečte, ale smějte se ,to by byly všechny me rady jak si uživat života ,tak zatím ahojky.

Happy Silvestr

1. ledna 2012 v 15:28 | kitynka
Jaký jste měli silvestr, my docela dobrý ,vydržela jsem až do půlnoci. Na silvestra a to vam řeknu to lítaly šlupky , no prostě jak to řict ,silvestr byl super, co vy? Prostě bomba už nevím jak to dal popsat tak zatím ahojky,to byl jen takovy kratičký článek.