Simpson deník

20. února 2012 v 16:13 | kitynka
Tak tady vás čekají deníky od Simpsnu:Od Bárta
Čus lidi, táta tentokrát vyvádí ,protože nedostal od pana Burnce peníze .On totiž úplně zuří, no a jáá jáá dělám ve škole lumparny, žvejkám žvýkačky a jezdím na skejtu, tak a tedˇmě volá máma, chce pomoct mám tědka totiž natačení 8 epizody tak čus lidi.
Od Lízy
Ahoj mám se dobře ,akorát mně furt Bárt nenechá dělat úkoly ,máme zítra test z anglického jazyka a já se nemůžu soustředit .Bárt si píše furt na papír love you ,nevíme s mámou a ani s tatˇkou co mu je. Asi si našel holku, jo a málem bych dodala píše tam love you Melisa, asi je zamilován do nějake dívčiny hi. Včera sme s Bártem hlídalí Magie a dívala se na dětský program jmenem cbiees ,ale to vám teda řeknu ,potom začala zlobit, Bárt se ji snažil chytit a já nějak uspat ,nakonec se unavila a usla sama na koberci a v tom mžiku přišli máma s tátou a videli Magie jak usla na koberci .Mamka řekla, o vy jste ale šikulky a táta na to:to ji museli uspat nějakym plynem ne a máma na něho vykřikla ,Homre! A tata ,no co no ,tak to vidíte, loučí se Líza ahoj.
Od Marge
Dobrý den, dnes ráno jsem Homerovi upekla koblihy, ale on na ně nemněl chut a já sem si řekla to je divné, vždytˇ po koblihách se může přímo utlouct a ja sem se ho zeptala co ti je Houmí a on na to ,ále pan Burnce mi vzal půlku peněz a já na to, Houmí to je hrozné a za co? Za to ,že sem mu přinesl koblihu naplněnou šunkou .Tak jsem řekla,z toho si nic nedělej Houmí a ted rychle ,rychle okamžitě běž cvičit! A on, ale Marge ,ale okamžite vrrr tak jo no a tak sem Homera dohnala k tomu ,aby cvičil a jej stál se zázrak, Homer za 1 den zhubl ale potom zase přibral ,tak to vidíte sami , no a jáá už musím běžet nakrmit Magie, protože brečí ,tak nashledanou.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama